Rozgrywki dla Niepodległej

Utworzono dnia 26.04.2018

Dnia 24 kwietnia 2018 r. uczniowie klas V - VII reprezentowali naszą szkołę  w Rozgrywkach dla Niepodległej o Puchar Wójta Gminy Płośnica, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Płośnicy.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Wójt Gminy Płośnica Pan Krzysztof Groblewski i życzył sportowcom sukcesów.

Rozgrywki dla Niepodległej rozpoczęły się od quizu z historii walk narodowo- wyzwoleńczych i znajomości działaczy tych czasów, a następnie rozegrano mecze w Halową Piłkę Nożną według systemu ,, każdy z każdym". Nasi piłkarze zajęli III miejsce z wiedzy historycznej i II miejsce za bezpośrednie spotkania na boisku. Z wyżej wymienionego wyjazdu przywieźli piłkę nożną, puchar za II miejsce oraz pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy im sukcesu!

Rozgrywki dla Niepodleglej