Uroczystość pasowania pierwszoklasistów

Utworzono dnia 20.10.2019
Dnia 16 października 2019r. uczniowie kl I złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie.
Jednak zanim to nastąpiło odbyła się część artystyczna pt "W królestwie króla Kredkosa", w której przewodniczyli uczniowie kl VI.
W trakcie wystąpienia pierwszacy zdobywali kolejne kredki i udowodnili, że znają zasady ruchu drogowego, wiedzą, jak się zachować w szkole, znają swoją Ojczyznę i symbole narodowe.
Pierwszoklasistów przywitali uczniowie kl II i życzyli im sukcesów w szkole.W wystąpieniu uczniów obydwu klas nie zabrakło piosenek, które urozmaiciły część artystyczną - słowa recytowane.
Po ceremonii pasowania na uczniów przez dyrektora szkoły Panią Zenonę Rosłon pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, kredki oraz kuferki słodkości od uczniów kl II.
Część artystyczną przygotowały panie Danuta Ciesielska i Jadwiga Kosarzycka.

Ślubowanie uczniów klasy I - 16.10.2019r.

Utworzono dnia 19.10.2019, 20:50