Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 21.10.2019

16 października 2019 roku z okazji  Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się  uroczysta Gala Oskarowa.

Nominacje odbyły się aż w 17 kategoriach. A nagrodzeni zostali najlepsi z najlepszych. Niepowtarzalne Statuetki Oskara powędrowały  do rąk  Pani Dyrektor, Wychowawców, Nauczycieli, Pracowników  obsługi oraz Nauczycieli i Pracowników  emerytowanych, a także  Osób  zaprzyjaźnionych  z naszą szkołą.

Uroczystość przebiegała w iście hollywoodzkiej atmosferze, przy dźwiękach muzyki filmowej i fanfarów.  Galę uświetniły swym występem nasze szkolne gwiazdy: Rozalia Maciejewska z kl. V  oraz Paulina Dziombowska i  Sara Wolfigel z kl. III. A całość brawurowo poprowadzili uczniowie: Natalia Rychcik i Szymon Cegiełka z kl. VIII oraz Karolina Panek i Szymon Rosłon z kl. VI. Natomiast zaszczyt wręczania Oskarów przypadł uczniom reprezentującym Samorząd Uczniowski.

W ten oto niecodzienny sposób uczniowie dziękowali swoim nauczycielom i wychowawcom  za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w ich wychowanie.

„Bo przecież życie to film, szkoła to plan filmowy, a nauczyciele i uczniowie to aktorzy, którzy wspólnie odgrywają swoje role zapisane w scenariuszu, jakim jest program nauczania oraz liczne rozporządzenia wydawane przez  Ministerstwo Edukacji Narodowej.”

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2019

Utworzono dnia 19.10.2019, 20:49