„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła uzyskała wsparcie finansowe w wysokości 4 000 zł. w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Głównym celem programu jest rozwijanie zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa wśród  dzieci i młodzieży.    Dzięki dotacji i wkładowi własnemu w wysokości 1 000 zł. szkolna biblioteka wzbogaci się o wiele nowości wydawniczych.  Wszyscy uczniowie, zarówno starsi, jak i młodsi uczestniczyli aktywnie w wyborze książek w związku z czym znajdą na półkach bibliotecznych tytuły, które ich na pewno zainteresują.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z zasobów naszej biblioteki i przeżywania fantastycznych przygód podczas lektury ulubionych książek.

Książki zakupione do szkolnej biblioteki

Wykaz książek zakupionych do szkolnej biblioteki w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Spotkanie z Panią Renatą Buczyńską

Spotkanie czytelnicze z działdowską poetką