WAŻNE! Ogłoszenie dla rodziców - dziennik elektroniczny

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że nasza szkoła zaczęła wprowadzać dziennik elektroniczny, prosimy Szanownych Państwa - Rodziców naszych uczniów (prawnych opiekunów) o podawanie swoich adresów e-mail. Jest to niezbędne, abyście mogli Państwo uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego.

Jeśli macie już Pańswo założone konto poczty elektronicznej, prosimy o wysłanie swojego adresu e-mail na adres e-mail naszej placówki

szkolaniechlonin@gmail.com

Jeśli jednak nie posiadacie Państwo konta poczty elektronicznej, prosimy o założenie go jak najszybciej i również o przesłanie adresu na podany wyżej nasz adres mailowy.

Proszę jednocześnie pamiętać, że Państwa adres e-mail nie może być taki sam, jak adres syna czy córki, a hasło powinno być znane tylko Państwu.