Mamy SAD

Utworzono dnia 30.05.2023
Mamy SAD!????????????
Serdecznie dziękujemy firmie Polenergia za jabłonie, grusze i czereśnie. ????
Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w sadzenie drzewek. ????????????
DZIĘKUJEMY Panu Wójtowi Gminy Płośnica K. Groblewskiemu, p. A. Szwejk inspektorowi do spraw ochrony środowiska, p. M. Lechowi sołtysowi wsi Gruszka, strażakom OSP Niechłonin p. J. Wielongowskiemu i p. Sz. Browarkowi, seniorom p. M. Olszewskiej, p. J. Gesek i p.B. Jędrzejewskiemu, rodzicom p. A. i St. Duda, p. J Błaszkiewicz, p. M. Błaszkiewicz, p. R. Spychała, p. R. Kordalskiemu, p. J. Stefaniakowi, p. M. Lemańskiemu, uczniom klasy 8 K. Jagaciak, A. Gaweda, M. Kordalskiemu, J. Dziombowskiemu, Sz. Czajkowskiemu, uczniom klasy 6 P. Szyszka, D. Łydzińskiemu, O. Stempka, K. Skuza, naszym najmłodszym przedszkolakom i uczniom klasy O oraz pracownikom szkoły p. dyrektor Z. Rosłon, p. A. Karskiej, p. T. Rusin, p.D. Bedra.????
Teraz niecierpliwie czekamy na pierwsze owoce????????????????

Mamy SAD

Utworzono dnia 21.06.2023, 12:19

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.