NAJMŁODSI DLA NIEPODLEGŁEJ

Utworzono dnia 30.04.2018

Pierwsze dni maja to ważne dla Polaków dni, związane z historią naszej Ojczyzny.

Święto Pracy, Święto Flagi i Święto Konstytucji 3 Maja nawiązują do ważnych dla Polaków wydarzeń i płynących z nich wartości. Celebrowanie tych świąt jest oznaką współczesnego patriotyzmu, a wywieszenie flagi to nie tylko   przypomnienie genezy konstytucji z 1791, ale przede wszystkim  zamanifestowanie polskości.

Patriotyzm jest ważny bez względu na wiek. Dlatego należy kształtować u najmłodszych miłość i przywiązanie do Ojczyzny.

W związku z tym w naszej szkole  dzieci wykonały piękne prace, przedstawiające polskie symbole narodowe, które ozdobiły szkolny korytarz. Nasi podopieczni wykazali się pomysłowością, wyobraźnią, ale przede wszystkim zaangażowaniem i rzetelnością.  Okna ozdobiły biało – czerwone symbole polskości i wolności, a na budynku zawisła flaga państwowa.

Majowe Święta

Utworzono dnia 28.04.2018, 16:00