XI Konkurs plastyczny dla dzieci - KRUS

Utworzono dnia 11.02.2021

KRUS w Działdowie zaprasza Dzieci ze Szkół Podstawowych do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci organizowanym przez Kasę.

"BEZPIECZNIE NA WSI MAMY - OD 30 LAT Z KRUS WYPADKOM ZAPOBIEGAMY" - to tegoroczne hasło konkursowe.

Celem Konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z praca i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Obecna edycja Konkursu ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, od 30 lat upowszechnianych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym, od 30 lat upowszechniane przez KRUS.

Kategorie wiekowe:

I grupa - klasy 0-III szkoły podstawowej

II grupa - klasy IV-VIII szkoły podstawowej

Termin nadsyłania prac do OK KRUS upływa 31 marca 2021r.

Regulamin i wszelkie informacje o Konkursie znajdziesz TUTAJ

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.