Ciekawe strony dla uczniów klas 1-3 i nie tylko

Szanowni Rodzice! Drodzy uczniowie klas 1-3 i nie tylko

Podajemy Wam strony internetowe, na które warto wejść, zapoznać się z zawartością, poćwiczyć, np matematykę, ortografię, poobserwować bociany, pokolorować różne obrazki, ułożyć puzzle, miło i przyjemnie spędzić czas.

Matematyczne zoo - zadania matematyczne z podziałem na klasy i zagadnienia matematyczne. Każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie, warto zajrzeć.

Klekusiowo - Bociany online - można obejrzeć bociany na żywo, w gniazdach, spacerujące po terenie Klekusiowa, są tam również inne zwierzeta, którym warto się przyjrzeć.

Bociany czarne online - Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi - informacje na temat bocianów czarnych, zdjęcia, a nawet w miarę możliwości i działania kamer - podgląd gniazda

Zabawa z ortografią - dyktanda online - można wybrać przedział wiekowy, następnie trudności ortograficzne, potem tekst i zacząć uzupełniać, a na końcu sprawdzić, ile było poprawnych odpowiedzi, a co jeszcze trzeba poćwiczyć.